Вікна KÖMMERLING (віконні та дверні системи від виробника)

KÖMMERLING FT plus

KÖMMERLING FT plus – віконна 4-х камерна система, монтажною глибиною 70мм.

KÖMMERLING ST plus

KÖMMERLING ST plus – віконна та дверна 6-ти камерна система, монтажною глибиною 70мм.

KÖMMERLING 76AD

KÖMMERLING 76AD – віконна та дверна 5-ти камерна система, монтажною глибиною 76мм.

Kommerling88

KÖMMERLING 88 Reloaded

Система Kömmerling 88 – віконна 7-камерна система шириною 88 мм

Вікна KÖMMERLING у Харкові

KÖMMERLING – визнаний бренд на ринку віконних та дверних систем із пластику. Висока якість, увага до дрібниць, екологічність виробництва та ексклюзивний асортимент продукції добре зарекомендували себе на віконному ринку. Саме тому GROS успішно співпрацює з цим брендом профілю понад 10 років. Надійність та якість вікон з профілю кеммерлінг радує наших клієнтів багато років.

Бездоганна якість продукції – основа роботи компанії GROS. Широкий асортимент продукції преміум-класу охоплює всі сегменти віконного ринку та відповідає найвищим вимогам клієнтів GROS.

Найскладніше архітектурне рішення ми легко реалізуємо з високоякісного профілю Kommerling, будь то звичайне вікно, французький балкон, еркери довільної форми, конструкції зі складними кутами, арочні та круглі вікна, трикутні та трапецієподібні конструкції, розсувні системи для балконів на терасу.

Найширший спектр кольорів ламінованих профілів з фактурою дерева, металу та глянцю реалізує будь-який політ фантазії дизайнерів та архітекторів, а менеджери компанії GROS професійно проконсультують, вислухають Ваші побажання та нададуть свої рекомендації. А за рахунок використання інноваційної технології «Сонячний щит» (SST) плівка, що використовується для ламінації профілів нового покоління RENOLIT EXOFOL PX, ефективно відображає теплове сонячне випромінювання та зменшує утворення надлишкового тепла у віконному профілі.

Також всі ламіновані вікна GROS армуються оцинкованою сталлю товщиною 2мм! Такий комплексний підхід до виготовлення кольорових вікон дозволяє насолоджуватися не лише зовнішньою красою вікон GROS, але й бути впевненим у довговічній службі, енергоефективності та екологічності металопластикових конструкцій.