Купити москітні сітки в Харкові. Якість виробника!

ЯК ЗАМОВИТИ МОСКІТНІ СІТКИ:

  • Самостійно виміряти світловий отвір по рамі (від резинки до резинки), та зателефонувати нашим менеджерам 

тел. (093) 305-88-99, (099) 305-88-99, (098) 305-88-99

  • Викликати майстра, який зробить замір, проконсультує, та за необхідності встановить вам сітку по її готовності.

Термін виготовлення сіток – 3-4 дні в залежності від завантаженності виробництва.

Москітні сітки є необхідним елементом у будь-якому житловому приміщенні, особливо під час літнього сезону, коли комарі, мошки та інші комахи можуть проникати у будинок та завдавати незручностей. Якщо ви шукаєте де купити москітні сітки для свого будинку, то звернулися за адресою! Ми є виробником москітних сіток у Харкові та пропонуємо широкий асортимент продукції для будь-яких потреб – сітки, вікна, жалюзі, двері.

Москітні сітки для вікон є одним із наших основних продуктів. Купити москітні сітки та захистіть приміщення від комах, пилу та інших неприємностей. Виробник сіток GROS пропонує різні типи сіток для вікон, які можуть бути виготовлені на замовлення, щоб відповідати розмірам і формі вашого вікна. Якщо у вас є потреба в москітних сітках для дверей, ми також можемо запропонувати вам широкий вибір продукції – сітки-плісе, сітки для сітки, сітки на петлях, сітки з профілю lux. Ми виготовляємо та пропонуємо купити москітні сітки для будь-яких дверей, включаючи розсувні системи. 

Компанія GROS також пропонує послуги з встановлення москітних сіток, щоб забезпечити максимальний захист вашого будинку від комах та зробити цей процес легким та безтурботним! Наші спеціалісти проведуть встановлення сіток під ключ.

Якщо ви не впевнені, який тип москітної сітки підійде для вікна або дверей, ми можемо запропонувати вам консультацію та замовити замір. Фахівці GROS допоможуть вам визначити найбільш підходящу москітну сітку, яка відповідає вашим потребам та бюджету. Крім того, ми пропонуємо москітні сітки для балконів та дач, які можуть бути встановлені на альтанки, панорамні вікна, тераси, веранди.