KÖMMERLING 76 AD

Kommerling_76AD
Kommerling_76AD_lam
Kommerling_76AD_anthrazit

Презентуємо до Вашої уваги систему нового покоління для вікон та дверей Kömmerling 76AD – це німецький профіль, який пропонує сучасний дизайн та функціональність, надійну статику (німецький армир) та ізоляцію, екологічність, а також відмінну якість за помірну ціну! Чудово рішення для вікон.

Характеристики системи:

  • Монтажна ширина профіля – 76 мм
  • Максимальна ширина склопакета – 48 мм
  • Кількість камер профілю – 5
  • Коеффіцієнт теплопровідності профілю, U f – 1.1 Вт / (м 2 K)
  • Колір ущільнювача у стандартному виконані – чорний
  • Сучасний строгий классический дизайн!
  • Ламінація  – доступна в усіх кольорах плівки Renolit та RENOLIT EXOFOL PX.
  • Ламінація в масі 5 стандартних кольорів (золотий дуб, горіх, дуб монтана, махагон, антрацит) –  робиться в плівці RENOLIT EXOFOL PX!

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ Kömmerling 76AD 

 1. Комплектується німецьким арміром!

Армір має особливий вигин, який при встановленні у профілі рами або стулки не стосується перегородки ПВХ, а утворює додаткову повітряну “псевдокамеру”. Це перешкоджає активному обміну тепла, тому віконний профіль не промерзає при зниженні температури взимку!

2. Взимку без конденсату біля штапика!

Спеціальна розробка від інженерів PROFINE у системі Kömmerling 76AD – ущільнення під склопакетом, по всьому контуру вікна, розділяє навпіл зону повітря між пакетом та профілем, та створює додатковий тепловий бар’єр. Тому холодна алюмінієва рамка у пакеті не промерзає!

3. Двері в системі Kömmerling 76AD – захистять від протягів, пилу та вологи!

Двері Kömmerling 76AD мають три контури ущільнення, навіть там де стулка примикає до порога! Комплектуються по кутах знизу -Windstop (м’який ущільнювач з гребінцем, який унеможливлює намерзання льоду по кутах). Контур ущільнення дверей суцільний по всьому периметру!

4. Шумоизоляція.

В системі Kömmerling 76AD можно використовувати пакет 48 мм в ширину. При цьому вікно може мати звукоізоляцію до 47 дБ! Це майже абсолютна тиша.