Сертифікати якості продукції

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (оферта)
На замовлення та купівлю-продаж товарів

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті gros.ua. Даний договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від їх статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) без надання переваги одному покупцю перед іншим. Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору. Договір вважається укладеним з моменту звернення Замовника до Продавця за номерами телефонів на сайті та письмовим (вайбер, телеграм, електронна пошта) підтвердженням Замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

1. Визначення термінів

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті.

1.2. Товар або Послуга – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем, промірений та прорахований Продавцем, на замовлення Покупця, або вже придбаний Покупцем у Продавця дистанційним способом.

1.3. Інтернет- сайт Продавця за адресою gros.ua створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару за допомогою мережі Інтернет.

1.4. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, замовляє товар для купівлі, що представлений на сайті gros.ua

1.5. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРОС ПРОМ»,  (ЄДРПОУ 40190002, ІПН 401900020235, IBAN UA 693052990000026004036803827  в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”  МФО 305299), юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України, юридична та фактична адреса, якої Україна, 61031, м. Харків, проїзд Пілотів, буд.4, магазини знаходяться за адресами: м.Харків пр.Гагаріна 23, пров.Пискунівський 8.

2. Предмет Договору

2.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем згоди- замовлення, або на офісі , або за адресою монтажу, після замірів та оголошення вартості Товару. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений у письмовій формі.

3. Оформлення Замовлення

3.1. Покупець самостійно оформлює заявку на вимір через форму «ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА», або зробивши замовлення електронною поштою чи за номером телефону, вказаним в розділі контактів на сайті gros.ua

  • Після того як Покупець залише заявку на вимір, менеджер компанії зв’яжеться з Покупцем, проконсультує, зробить попередній розрахунок вартості та оформить заявку на вимір для майстра.
  •  Далі буде Виїзд фахівця, який зніме точні виміри конструкцій, запропонує доскональний конструктив, види відкривання на віконні конструкції та балконні блоки, з урахуванням всіх побажань і вимог.
  • Оформлення заявки можна зробити за телефонами вказаними на сайті.

3.2. Продавець має право відмовитися від передання замовлення Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.

3.3. При оформленні замовлення через оператора Продавця (п. 3.1. Цієї Оферти) Покупець зобов’язується надати інформацію:

         3.3.1. прізвище, ім’я Покупця;

         3.3.2. адреса, за якою слід зробити заміри та доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);

         3.3.3. контактний телефон.

         3.3.4. Ідентифікаційний код для юридичної особи або фізичної-особи підприємця.

3.4. Якщо будь-якої із Сторін договору необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у іншій Стороні. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товару в інтернет-магазині.

3.5. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму при оформленні Замовлення через оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця вносяться до бази даних Продавця.

3.6. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

3.7. Укладаючи Договір, тобто акцептуючи умови даної пропозиції (запропоновані умови придбання Товару), шляхом оформлення Замовлення, Покупець підтверджує наступне:

         а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);

        б) він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії.

Крім цього, укладенням договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України “Про захист персональних даних”, про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця з метою виконання замовлення Покупця. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” йому відомий і зрозумілий.

4. Ціна і Доставка Товару.

4.1. Ціни на Товари та послуги визначаються Продавцем самостійно після проведення замірів, визначення з видом матеріалів для виготовлення Товару та вказані в Замовленні-Згоді при оформленні замовлення на виготовлення Товару. Орієнтовані ціни у вигляді «вартість від ….грн» на Товари та послуги вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ.
4.2. Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку залежно від кон’юнктури ринку. При цьому ціна окремої одиниці Товару, вартість якої оплачена Покупцем в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.
4.3. Вартість Товару, яка вказана на сайті gros.ua не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику) або по домовленості з Продавцем а тарифами служб доставки.
4.4. Вартість Товару яка вказана на сайті gros.ua не включає в себе вартість доставки Товару на адресу Покупця.
4.5. Продавець може вказати орієнтовну вартість доставки Товару на адресу Покупця під час звернення Покупця із відповідним запитом до Продавця шляхом надіслання листа на електронну пошту або при оформленні замовлення через оператора.
4.6. Зобов’язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів на його рахунок.
4.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються на умовах 100% передплати на розрахунковий рахунок Продавця впродовж 5 календарних днів від дати підписання договору або Згоди-замовлення.
4.8. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).
4.9. Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в видатковій накладній /товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.
4.10. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місті поставки Товару при самостійній доставці Товару від Продавця, чи під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем.
4.11. Гарантія.
Продавець надає гарантію на виготовлений Товар та виконані Роботи протягом 1 (одного) року з дати підписання Сторонами Видаткової накладної або Акту приймання-передачі виконаних робіт, при умові проведення монтажу Продавцем і при правильній експлуатації Покупцем, без впливу агресивних середовищ, пожеж. Гарантія не поширюється у разі порушення правил експлуатації та використання під час догляду за Товаром органічних розчинників, які можуть погіршити зовнішній вигляд конструкцій, і абразивів, які можуть подряпати поверхню. Гарантія не поширюється на фурнітуру в разі потрапляння на неї сторонніх тіл (будівельного сміття). Рекламації відносно якості Товару та виконаних Робіт можуть бути заявлені Покупцем Продавцю протягом гарантійного терміну, вказаного в п. 4.11 цього Договору. Продавець зобов’язаний розглянути отриману рекламацію та у випадку поломки або неналежного функціонування, виявлення дефектів Товару з вини Продавця впродовж гарантійного терміну, останній протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання рекламації за свій рахунок зобов’язується провести діагностику та ремонт Товару, що вийшли з ладу, а у разі неможливості такого ремонту- повну заміну деталей Товару.
Гарантійні зобов’язання наступають тільки при умові 100% оплати за виконані Роботи.

5. Права та обов’язки Сторін

5.1. Продавець зобов’язаний:

        5.1.1. Передати Покупцеві товар у відповідності до умов цього Договору та замовлення Покупця.

        5.1.2. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством та під час виконання Замовлення Покупця.

5.2. Продавець має право:

        5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також ціни на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті Інтернет-магазину. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації.

5.3. Покупець зобов’язується:

        5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і цінами, запропонованими Продавцем.
        5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві замовленого Товару.

6. Відповідальність.

6.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві або третім особам внаслідок неналежного монтажу, використання, зберігання Товару придбаного у Продавця.

6.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов’язань у випадку надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

6.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов’язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

6.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця і / або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов’язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

7. Конфіденційність і захист персональних даних.
7.1. Надаючи свої персональні дані на сайті https://gros.ua/ при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець надає Продавцеві свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди.
7.2. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов’язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.
7.3. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.


8. Інші умови.


8.1. Цей договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України.
8.2. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання шляхом переговорів, Покупець та/або Продавець мають право звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.
8.3. Продавець має право вносити зміни до цього Договору в односторонньому порядку, передбаченому п. 5.2.1. Договору. Крім того, зміни до Договору також можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРОС ПРОМ»;
м. Харків, проїзд Пілотів, буд.4.
ЄДРПОУ 40190002.
ІПН 401900020235
IBAN UA693052990000026004036803827
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО 305299.