Віконні ручки

Віконні ручки (ручки для пвх вікон)– один із найпомітніших елементів вікна, на які варто звернути увагу. В асортименті GROS представлені різні моделі і кольори ручок, для того, щоб ваше вікно ідеально поєднувалося зі стилем будинку або квартири! Купити віконні ручки в Харкові від виробника вікон.

Ручки Hoppe Compact

Віконні ручки Нoppe compact (хоппе компакт) використовуються компанією GROS як стандартні, тобто їх встановлюють за замовчуванням на всі вікна та використовують для попередньго розрахунку вартості вікна.

Ручки Нoppe compact – ручки виробництва Німеччини, які мають сучасний дизайн та високі характеритики якості в експлуатації. Бувають у двох кольорах – білий та коричневий.

 

hoppe compact
Roto line

Віконні ручки ROTO Line

Ексклюзивна пропозиція ручок від компанії Roto. Ручка RotoLine усередині містить цілісний штифт, виготовлена ​​з алюмінію та має широкий вибір кольорів. Завдяки своїм високим характеристикам якості, міцності та широкому ассортименту кольорів, цю ручку можна підібрати під будь-яке ламіноване вікно, щоб вона виглядала гармонійно.

Ручки Hoppe Toulon Secustik

Віконні протизломні ручки Hoppe Toulon Secustik – це дизайнерські ручки, виконанні в сучасному стилі хай-тек, мають широкий асортимент кольорів та функцію захисту від взлому Secustik.
Secustik – це запатентований захисний механізм захисту вікна від несанкційного взлому. Він запобігає можливості відтискання запірного язичка та блокує прокручування ручки. При повороті ручки Secustik на 180° із закритого положення у відкидне, відбувається фіксація положення ручки, характерне невелике клацання, що вказує на знаходження віконної ручки в «захисному» положенні.

hoppe toulon secustik

Віконні ручки HOPPE Hamburg Secuforte

hoppe hamburg secuforte

Механізм ХОППЕ SecuForte® є абсолютно новим стандартом захисту від злому. У закритому та відкинутому положенні вікна рукоятка та 4-гранний штифт роз’єднані, внаслідок чого ручка автоматично блокується. Це унікальне рішення ефективно захищає від несанкціонованого відкриття вікна ззовні. Новий принцип захисту – новий спосіб залучення віконної ручки.

Ручками з механізмом SecuForte® користуватись незвично, але дуже просто. Щоб відкрити вікно, спочатку потрібно натиснути на ручку у напрямку розетки. Внаслідок цього ручка розблокується, після чого її можна повернути звичним способом.

Якщо закрити вікно або відкинути стулку, ручка знову заблокується. Повернути ручку можна буде лише тоді, коли знову натиснути на неї в напрямку розетки. 

Переваги ручки HOPPE Hamburg Secuforte
• Захист від злому шляхом пробивання скла, свердління рами або зсуву фурнітурної обв’язки зовні
• Функція автоматичного блокування в закритому (0°) та відкинутому (180°) положеннях
• Сертифікат RAL
• 4-гранний штифт варіювання довжини VarioFit
• На вибір пропонується варіант, що замикається на ключ.

roto swing

Віконні ручки ROTO Swing Secustik

Сучасний дизайн, плавні округлі лінії, якість та міцність, гарний вибір кольорів та запатентований механізм захисту від взлому Secustik.

Лаконичні віконні ручки Roto Swing

Лаконічні ручки Roto Swing ідеально підходять для сучасного інтер’єру.
📌 Ручки Swing виготовляють із стійкого алюмінієвого сплаву, не схильного до корозії. Стабільна багаторічна робота підтверджена випробуваннями на довговічність та сертифікатом RAL-RG 607/9.
📌 Міцна основа ручки не зламається від багаторазового відкривання та закривання вікна. Запатентований внутрішній механізм надійно утримує посилений штифт ручки, не дозволяючи йому прокручуватися та випадати.
📌 Ці ручки оригінальні та мають широку кольорову гаму – від класичного білого до вишуканого чорного.