Виробництво вікон GROS Харків

Сучасне виробництво вікон

Компанія GROS є українським виробником пвх конструкцій будь-якої складності. Наші виробничі потожнусті розраховані на випуск більше 20 000 конструкцій в місяць. Парк обладнання включає 2 автоматичні лінії, чотириголові STURTZ і двоголові для нестандартних конструкцій, пилку автомат ELUMATEC та унікальний штапікоріз ROTOX, який не дає похибок і працює строго по розкрою. Завдяки налагодженості всіх виробничих та бізнес-процесів на виготовлення стандартних конструкцій піде лише 3-5 днів, для нестандартних 10-14 днів. Ми дбаємо про якість роботи нашої компанії на всіх етапах реалізації. Від прийому замовлень до доставки конструкції на об’єкт.

Для дилерів ми розробили спеціальну систему комфортного співробітництва, яка включає роботу з персональним менеджером, індивідуальні прорахунки об’ємних замовлень, гнучку систему знижок і програми лояльності. Більше того, у разі помилок у замовленні ми готові в мінімальні терміни і за мінімальною вартістю виправити конструкцію.

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

На сьогоднішній день наша маршрутна сітка охоплює територію в радіусі 250 км. У цих межах доставка для клієнта є абсолютно безкоштовною! Власний автопарк та досвідчені водії дозволяють нам робити доставку максимально вигідно для клієнта та точно вчасно. Конструкції надійно упаковуються – ми дбаємо про їх дбайливе транспортування. Для наших дилерів ми безкоштовно встановлюємо програму розрахунків конструкцій RASCON. Вона проста у використанні та не конфліктує з подібними встановленими програмами. Наші фахівці здійснюють встановлення та подальшу підтримку клієнта, включаючи допомогу у прорахунках складних та спірних конструкцій.

ГНУЧКА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Для нас вкрай важлива взаємовигідна та комфортна співпраця. Ми довіряємо нашим партнерам та прагнемо підтримати їх на кожному етапі роботи. Це стосується й цінової політики. Ми надаємо партнерам можливість розстрочення платежу на заздалегідь обумовлений термін, підтримуємо будь-яку форму розрахунку та можемо надати необхідну кошторисну документацію. Сертифікати та гарантії. Одним із найважливіших пріоритетів у нашій роботі є дотримання всіх вимог ДСТУ у виробництві конструкцій. І отримані нами сертифікати підтверджують, що ви можете бути впевнені у якості продукції. Наша компанія дає 5-річну гарантію на всі конструкції.

Працюючи з компанією Gros, ви отримаєте максимальний сервіс, гарантоване дотримання термінів, високу якість конструкцій, широкий асортимент та партнерську підтримку. Ми точно знаємо, як допомогти вам зробити бізнес успішнішим і вийти на новий рівень розвитку. Наші менеджери чекають на Ваш дзвінок!

Наші партнери