Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Рулонні штори День-Ніч – це сучасний спосіб стильного оформлення вікна, який надійно захистить вас від сонячних променів та допитливих очей. Ролети День-Ніч поєднують в собі функціональність горизонтальних жалюзі та гарний вид і уютність тканинних ролет.

Ролети День-Ніч можно використовувати для оформлення вікон, як самостійно, так і у поєднанні з шторами. З їх допомогою можно витончено оформити вікна в кімнаті та прикрасити інтер’єр. Широкий асортимент тканин та різноманіття систем дозволить підібрати гарний варіант для будь-якого інтер’єру.

Рулонні штори – це компактні вироби, які прекрасно вписуються в інтер’єр сучасного житла. Полотно тканини в звернутому стані займає мінімум місця, повністю відкривая просвіт вікна. Управління відбувається дуже просто ланцюжком, який дозволяє фіксувати полотно на потрібній висоті. Якщо ролети з тканиною День-Ніч, то полотно можна не підіймати повністю, достатньо прокрутити ланцюжок, щоб змістити полотно на полоски прозорої тканини. Коли потрібно повне затемнення, то прокручуємо ланцюжок і виставляємо полотно, щоб темні смужки перекривали прозорі – отримаємо ефект затемнення.

Доступні системи День-Ніч для замовлення:

1. Система відкритого типу Besta Mini (вал 17мм)

2. Система відкритого типу Besta Standart 25/28 – вал 25мм, та вал 28мм (можлива автоматизація)

3. Система відкритого типу Besta Standart 35 (вал 35мм) 

4. Система відкритого типу Besta Standart 42мм – для великих пройомів та панорамних вікон.

5. Система закритого типу Besta Uni з плоскими напрямними та П-образними.

Як замовити ролети День-Ніч

Замовити ролети День-Ніч може кожний бажаючий! Потрібно оформивити замір одним із зручних способів: залишити заявку на сайті, подзвонити по нашим телефонам або звернутися в офіси компанії GROS. Наш майстер завітає до вас додому з повними каталогами зразків тканин, ви зможете в спокійній обстановці зробити свій вибір та оформити замовлення. 

Компанія GROS багато років займається виготовленням сонцезахисної продукції. Ми використовуємо тількі якісні комплектуючі та перевірені часом тканини, щоб наші вироби довго радували вас. 

Переваги ролет День-Ніч

  • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ – подвійне тканинне полотно з чергуванням напівпрозорих та прозорих смуг дає можливість встановити оптимальне освітлення/затемнення у приміщенні.
  • ЛЕГКІСТЬ УПРАВЛІННЯ – просте керування зсувом смужок тканинного полотна штори за допомогою ланцюга або двигуна.
  • ШИРОКИЙ ВИБІР ТКАНИН – предоставляємо широкий асортимент тканин День-Ніч (зебра) зі смугами різного кольору, фактури та ширини.
  • ЗРУЧНІСТЬ – самостійне моделювання природного освітлення у приміщенні.
  • ДЕКОРАТИВНІСТЬ – візуальне розширення внутрішнього простору завдяки чітким лініям тканини.

Каталог тканин для руллоних штор День-Ніч

День-Ніч 1
День-Ніч 2
День-Ніч 3
День-Ніч 4
День-Ніч 5
День-Ніч 6
День-Ніч 7
День-Ніч 8
День-Ніч 9
День-Ніч 10
День-Ніч 11
День-Ніч 12
День-Ніч 13
День-Ніч 14
День-Ніч 15
День-Ніч 16
День-Ніч 17
День-Ніч 18
День-Ніч 19
День-Ніч 20
День-Ніч 21
День-Ніч 22
День-Ніч 23
День-Ніч 24
День-Ніч 25
День-Ніч 26
День-Ніч 27
День-Ніч 28
JALUZI-INFO - первый украинский портал о солнцезащитных системах