МОСКІТНІ СІТКИ ПЛІССЕ

Москітні сітки пліссе від виробника GROS- Харків.

Сітка пліссе – сучасний, новий зручний варіант захисту приміщення від комах, який відрізняється своїми функціональними можливостями та зручністю використання. Особливі функціональні властивості сітки плісе з кожним роком роблять її більш популярною серед наших клієнтів. Її унікальність полягає у рухливості всієї конструкції. Полотно сітки-плісе легко складається та розкладається за принципом «гармошки». Саме завдяки такій конструкції полотна, сітку можна виготовляти великих розмірів та закривати великі отвори. Сітку плісссе можна відкрити та закрити одним рухом руки, при цьому її можна встановити як горизонтально, так і вертикально.

Ця функція дозволяє полотну охоплювати широкі отвір до 3,6 метрів. Робоча висота може сягати 3 м. Такий вид сітки часто використовують для закриття проходів у басейни чи зимові сади, для альтанок, розсувних систем, виходів на веранду. Така конструкція красиво та стильно виглядає в інтер’єрі терас.

Технічні характеристики сітки пліссе (PLISSE)

Конструкція сітки займає мало місця і легко управляється з обох сторін (з вулиці та з приміщення). Відкривання чи  закривання виробу здійснюється рукою за вертикальний рухомий профіль. В кінцевому положенні профілі щільно прилягають один до одного завдяки магнітним стрічкам. 
Сітки PLISSE – це ідеальне рішення для заміських будинків, альтанок та балконів.

Мінімальна висота сітки – 550мм.

Максимальна ширина сітки – 1800мм (для широких пройомів можна використовувати два полотна, за схемю відкривання PL3)

Максимальна висота сітки – 3000мм.

Кольори конструкції – білий, коричневий, “під дерево”, покраска по RAL.

ВАРІАНТИ МОНТАЖУ МОСКІТНИХ СІТОК ПЛІССЕ

сітка plisse1
сітка плісе plisse
москітна сітка плісе plisse

Ціна на москітні сітки-пліссе

Ціни на москітні сітки пліссе розраховуються індивідуально. Для таких сіток важливо врахувати тип профілю в залежності від габаритних розмірів. Також на ціну впливає обраний вами колір профілю, за замовченням менеджери ГРОС розраховують вартість сітки у білому профілі. Якщо у вас ламіновані вікна, то підберається необхіжний колір для гармонійного зовнішнього виду.

Для того, щоб дізнатися ціну сітки онлайн – напишіть нашим менеджерам у чат на сайті, вкажіть розмір виробу та колір профілю, отримайте ціну виробу.