Вікна Olimpia

Olimpia (Miroplast 300) – це класична троьхкамерна система, що розроблена згідно базових вимог до віконних конструкцій, вироби постачаються  із фірмовою захисною плавкою Miroplast 300.

  • 3 повітряні камери
  • монтажна глибина – 60мм
  • армір – 1,2 мм
  • ущільнювач – сірий
  • склопакет – 24мм, 32мм, скло 6мм.
  • не ламінується.
  • нахил дренажу – 2 °

Вікна Olimpia – трьохкамерна профільна система, що відповідає сучасним вимогам до тепло- та шумоізоляції. Вона поєднує у собі найважливіші критерії для споживача: якість, надійність та оптимальну ціну. Це створить комфортний мікроклімат оселі, надійно збереже та захистить його від вологи, вітру та шуму вулиці. Бюджетні вікна за ціною від виробника, гарної якості захистять вашу оселю від непогоди та порадують легкістю у догляді – такі вікна стануть чудовою заміною дерев’яних.

Вікна з профілю Олімпія – це гарний бюджетний варіант вікон для скління балконів, лоджій, технічних приміщень, бесідок та інших конструкцій. Висока якість матеріалу, наявність сертифікатів відповідності якості, класичний дизайн, легкість у догляді, довговічність роблять вікна з профілю Олімпія гарним варіантом для бюджетного скління. 

Пластикові вікна та двері WDS

Якщо ви шукаєте пластикові вікна високої якості, ви потрапили за адресою! Компанія GROS пропонує купити вікна у Харкові за доступними цінами. Ми надаємо широкий асортимент віконних конструкцій, що відрізняються енергоефективністю та довговічністю.

Наша компанія займається виробництвом та монтажем пластикових вікон, жалюзі, ролет, а також склінням балконів. Ми надаємо послуги з ремонту вікон та скління балконів. Всі наші вироби мають сертифікати якості та відповідають міжнародним стандартам.

Вікна WDS, які ми пропонуємо, є найкращим вибором для вашого будинку. Вони мають високу теплоізоляцію, що дозволяє суттєво знизити витрати на опалення. Також ми пропонуємо готові вікна, які можна замовити у нашій компанії за недорогими цінами.

Не відкладайте свій вибір на потім, звертайтесь до нас прямо зараз та отримайте енергоефективні вікна та високоякісні послуги зі скління та ремонту. Будьте впевнені, що наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращі вікна для вашого будинку. Дзвоніть нам та замовте вікна вже сьогодні!